02 березня

AmoCredit стала учасником круглого столу на тему: «Нові fintech рішення та законодавчі ініціативи»

    08.02.2018 відбувся захід, організований Всеукраїнською Асоціацією Фінансових Компаній, на тему інновацій у фінансово-технічній сфері, та щодо законодавчих перспектив.

    Дане зібрання було організовано з метою розвитку небанківського фінансового ринку України шляхом обміну професійним досвідом та знаннями. У зв'язку з цим, круглий стіл відвідала велика кількість представників топ-менеджменту провідних фінансових компаній та їх власників.

    Таким чином, у всіх присутніх була хороша можливість взяти участь у дискусіях та обговореннях на теми законодавчих ініціатив. Також, були підняті питання щодо потенційних змін у системі роботи фінансових компаній, основними з яких є: зменшення штрафів, пені та відсоткових ставок по кредитах.

    В якості спеціального гостя був запрошений Erik Jakobsson - глава підприємства Instantor. Експерт розповів про можливості дистанційної оцінки потенційних позичальників, які надає дана шведська компанія. В якості основного результату таких дій, - реально оптимізувати мінімізацію супутніх ризиків для небанківських організацій.

    Також, на заході круглого столу активно обговорювалося питання щодо розвитку фінансового моніторингу, як способу прямого впливу на ефективність діяльності небанківських інституцій. 

    Компанія AmoCredit відчуває велику гордість за можливість участі у подібних заходах. Адже, дотримуючись активної позиції не тільки щодо власної корпоративної діяльності, але і тематичних бізнес-зустрічей, - наші фахівці власноруч впливають на розвиток фінансового ринку України, ділячись і переймаючи не тільки вітчизняний, а й зарубіжний досвід.

 

Форма зворотнього зв'язку