30 січня

Компанія AmoCredit гарантує конфіденційність найвищого рівня

    AmoCredit - це дуже надійне джерело інформації та даних про своїх клієнтів. І ми із задоволенням беремо на себе таку відповідальність. Чому?

    По-перше, наша фінансова компанія розробила власну CRM систему (Crew Resource Management). Це дає нам величезну перевагу особистісного підходу та індивідуальної роботи з кожним із клієнтів. Таким чином, ми гарантуємо відповідальність в усіх питаннях та аспектах нашої з вами співпраці.

    По-друге, компанія AmoCredit має власний відділ колекшину. Що це означає: вся інформація про позичальників, завдяки розвиненій партнерській співпраці, - у нас на руках. І для того, щоб працювати з клієнтами із питань їх несвоєчасних виплат -  у нас немає необхідності передавати інформацію третім особам. Фахівці колекторського відділу мають всі професійні навички для надання кваліфікаційних послуг. Разом, ми зберігаємо інформацію у наших базах, та істотно економимо час через відсутність необхідності у консалтингу.

    Ще однією перевагою для клієнтів AmoCredit є гнучкість умов роботи компанії. Наша скорингова система вдосконалена фахівцями аналітичного відділу, тому оцінка заявки за вашим кредитом відбувається лояльно та швидко.

    Підводячи підсумки, ми говоримо про важливість аспекту безпеки у фінансовій сфері. Компанія AmoCredit - займається онлайн мікрокредитуванням, тому ми знаємо про пріоритет надійності і конфіденційності у взаємовідносинах з нашими клієнтами. Команда AmoCredit доклала максимум зусиль та часу, для того, щоб зробити послуги компанії саме такими.

Форма зворотнього зв'язку