13 лютого

Нова опція - погашення ваших позик в терміналах мережі Ibox

    Мотивуючись виявленою довірою наших клієнтів, ми спрямовуємо всі сили на вдосконалення нашого сервісу.

    Ми активно налагоджуємо зв'язки з партнерами, з метою створення максимально зручних умов і найбільш вигідних переваг для кожного споживача наших послуг, в будь-якому доступному місці.

    І в цей раз, ми хочемо поділитися плодами нашої роботи, і повідомити приємну новину: тепер у вашому розпорядженні є ще один додатковий спосіб простого і доступного погашення кредиту, - за допомогою будь-якого терміналу мережі Ibox!

    Такий варіант дає можливість ще зручніше оплачувати позику, оскільки, на сьогоднішній день, ця мережа терміналів - одна з найбільш розвинених в Україні і розташовується по всій її території. А це означає, що незалежно від місця розташування, ви з легкістю зможете знайти термінал нашого партнера поблизу: https://pay.ibox.ua/?section=maps

    Отже, використання Ibox для кредитних виплат - це:

• Легко;

• Доступно;

• Швидко.

    Ibox - це українська компанія, створена в 2006 році, яка виступає в якості провайдера оплати послуг найрізноманітнішого спрямування: комунальних, мобільного зв'язку, банківських, страхування і тд.

    Крім цього, за допомогою послуг нашого нового партнера, ви зможете швидко здійснити перевірку успішності операції погашення, отримати чек, виписку і тд.

    Ми завжди піклуємося та виявляємо старання в обслуговуванні наших клієнтів, а це, на наш погляд, один із чудових приводів для співпраці. Приєднуйтесь до нас, і отримуйте ще більше користі від спільної роботи!

Форма зворотнього зв'язку