10 березня

Відкриття офісу в Києві

    Поспішаємо ощасливити наших майбутніх клієнтів і повідомити радісну новину про відкриття офісу компанії AmoCredit в Києві! Ми дуже щасливі від того, що маємо можливість допомагати нашим майбутнім клієнтам. Наша спеціалізація - це мікрокредитування, але це - не просто бізнес, який приносить дохід. Це величезна мета! Її суть у формуванні сумлінного і розвиненого економічного суспільства. Для нас важливо, щоб клієнти бачили нашу підтримку, відчували себе повноцінно незалежними фінансово, і раділи перспективам свого майбутнього розвитку.

    Мікропозика - це універсальний спосіб для задоволення тієї чи іншої проблеми, яка виникла несподівано. Перевага конкретно нашої системи - це миттєвість кредитування. Дистанційно і в найкоротші терміни ми оформляємо кредит, і здійснюємо відправку грошей на вашу карту. У майбутньому, ми плануємо вдосконалювати цю систему, орієнтуючись на ваші потреби. Наприклад, вже дуже скоро можна буде спостерігати за поступовим збільшенням кредитного ліміту.

    Просто, швидко, легко і надійно - це основні критерії, за якими ми вибудовуємо систему нашої роботи. Такий важливий привід як відкриття офісу, сприяє ділитися радістю і з вами. Тому, на честь відкриття ми запускаємо систему лояльності для наших клієнтів. Детальніше про це, Ви можете дізнатися на нашому сайті в розділі «Акції».

    Ми з величезною радістю і задоволенням запрошуємо Вас в гості до AmoCredit! Офіс розташований в одному з центральних районів Києва, а саме за адресою: вул. Жилянська 59, у бізнес-центрі «Diplomat Hall».

Форма зворотнього зв'язку