09 Жовтня

Отримання ліцензії та свідоцтва

    C 11 червня 2017 року ТОВ AmoCredit отримало свідоцтво про своє офіційне найменування в якості фінансової структури. А рівно через місяць, завдяки отриманню ліцензії, компанія AmoCredit має право займатися фінансово технічною діяльністю, а саме: бути вашої надійною опорою в разі виникнення будь-яких фінансових питань. Ми не можемо передати і описати масштаб виконаних зусиль і кількості використаного часу. Але ми можемо продемонструвати це в нашій добросовісній і якісній роботі. Ми, в особі новоспеченої кредитної організації - озброєні багаторічним досвідом наших колег і невимовним прагненням домагатися успіху.

    Виходячи з цього, AmoCredit використовує миттєвість обслуговування при видачі кредитів. До цього числа входять: розвинена система верифікації клієнтської інформації та її обробка. Це, в свою чергу, виступає хорошим каталізатором з точки зору витрат часових ресурсів для видачі позики.

    Також, ми використовуємо надійну платформу для зберігання Ваших даних, яка має індивідуальний підхід до роботи кожного клієнта. Ми дуже дисципліновано ставимося до питання зворотного зв'язку, в результаті чого наші менеджери завжди прийдуть на допомогу у вирішенні будь-якого питання. А в якості ключового етапу, компанія AmoCredit активно попрацювала над створенням спектру способів з питання повернення позики. Тому, існує безліч зручних для Вас варіантів як погасити кредит.

    Роблячи підсумки, наша компанія має велику кількість переваг. Але хочеться також підкреслити, що ми не лише прагнемо, але і проявляємо турботу до користувачів. Тому ми регулярно розробляємо систему лояльності для наших шановних клієнтів. Виходячи з цього, робота компанії AmoCredit базується на таких принципах:

  • Оперативності отримання мікрокредиту;
  • Надійності використання ваших даних;
  • Зручності в процесі погашення позики;
  • Простоти у використанні онлайн системи кредитування.

    З відкритими обіймами, ТОВ AmoCredit чекає свого першого клієнта! Стань першим і переконайся в перевагах миттєвого онлайн кредитування на особистому досвіді.

Форма зворотнього зв'язку