20 Жовтня

Реєстрація торгової марки «AMOCREDIT»

    Наша компанія продовжує активно розвиватися, і в цей раз, продуктом плідного процвітання є реєстрація власної торгової марки. AmoCredit офіційно пройшла всі юридичні етапи оформлення та реєстрації, а саме: ідентифікація унікальності, подача заявки з усією необхідною документацією і безпосереднє отримання прав на ТМ.

    Для реалізації даної мети ми співпрацювали з компанією PRIMA VERITAS, яка входить в топ-3 найкращих патентно-правових фірм України. Весь процес реєстрації здійснювався максимально оперативно - протягом 5 місяців. Ми довірилися професіоналу, тому отримали швидку і якісну реалізацію поставленого завдання.

    Наша фінансова компанія працює відповідно до букви законодавства і поле нашої діяльності повністю окреслено законом. Реєстрація особистої торгової марки - тільки додаткове підтвердження цьому. Тепер AmoCredit - це офіційно унікальний фінансовий бізнес-продукт, який активно функціонує на українському ринку мікрокредитування.

    Крім того, що тепер ми маємо право використовувати наше ім'я для всіх продуктів діяльності компанії AmoCredit, ми ще і застраховані від недобросовісного використання нашого імені іншими особами. Таким чином, це додаткова аргументація якості наданих послуг. Тому, співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненими в надійності і законності нашої роботи.

    AmoCredit - на вірному шляху до професійного росту і успішного розвитку в сфері своєї кваліфікації - онлайнмікрокредитування. Але наші: завзятість і праця - це не вся запорука успіху нашої компанії. Надійна і плідна співпрацю з клієнтами є основною складовою нашого процвітання. Тому, ми запрошуємо і вас стати частиною історії AmoCredit, - приєднуйтесь!

Форма зворотнього зв'язку