05 Жовтня

Запуск сервісу онлайн мікрокредитування

    13.11.2017 р.

    На ринок надання послуг з кредитування вийшов новий гравець, - українська компанія AmoCredit.

    Завдяки запуску унікальної системи обробки даних, - ви можете отримати кредит швидко та без зайвих питань. Основною перевагою нашої роботи серед конкурентів є: оперативність обробки даних. Такий високий результат надає наша скорингова система, яка використовує максимальні темпи у процесі своєї роботи. Вона обробляє та верифікує дані про клієнта - миттєво, від чого напряму залежать терміни видачі кредиту.

    Таким чином, компанія AmoCredit надає позику протягом 15 хвилин! Що стосується впровадження сервісу з онлайн кредитування, - варто віддати належне удосконаленню CRM системи. Завдяки їй, у нас є можливість вести велику клієнтську базу, яка надає перспективи до точного та надійного зберігання інформації про позичальників. Підсумовуючи: вищезгадана система позитивно впливає на досягнення необхідного результату при взаємодії з клієнтами, оскільки, вона має коллаборативний характер. Ми автоматизували роботу, на скільки цього вимагає сучасний світ цифрових технологій.

   Таким чином, ми впровадили систему, яка:

  • Оперативно систематизує та обробляє дані про позичальника;
  • Має доступний у використанні інтерфейс;
  • Надає можливість отримання кредиту дистанційно та миттєво;
  • Надає велику кількість варіантів погашення позики.

    У процесі розробки, ми приділяли особливу увагу тестуванню та інтегруванню системи онлайн кредитування. Для налагодження зв'язків з великою кількістю фінансових структур, ми використовуємо нетворкінг, за допомогою якого вибудовується подальша компетенція в нашій роботі. Для максимальної зручності наших клієнтів, ми надаємо онлайн систему зворотного зв'язку, а також, керівництво з використання, у вигляді переліку найбільш поширених запитань. За допомогою цього, у Вас не виникне проблем з використання послуг нашого сервісу.

    Ми надаємо можливість отримати кредит без зайвих складнощів та обтяжувальних витрат. Підсумовуючи все вищезазначене, - компанія AmoCredit, з максимальною точністю та оперативністю, - готова обробляти заявки на кредити та надавати фінансово технічні умови для реалізації співпраці з клієнтами.

Форма зворотнього зв'язку