19 Жовтня

Завершення акції «Необхідний мінімум»: підведення підсумків та нагородження переможця

    Компанія AmoCredit з 19.09.17 по 19.10.17 проводила акцію «Необхідний мінімум», розігруючи 3200 гривень. Акція проводилася на сайті:

    amocredit.net.ua,

    а її умовами були:

  • Вказати запитувані особисті контактні дані в анкеті;
  • Відповісти на ключове питання: «Що входить у твій необхідний мінімум»;
  • Очікувати закінчення акції, результати якої були опубліковані на нашій сторінці у Фейсбуці.

    Переможець обирався автоматично, за допомогою програми Random.org. А запис процесу вибору щасливчика була оприлюднена у соцмережі.

    Виграш отримала мешканка міста Червоноград - Юлія Романюк. За словами учасниці, перемога була дуже несподіваною для неї, і стала приємним сюрпризом.

    Після отримання результатів, менеджери компанії AmoCredit одразу ж зв'язалися з переможницею: повідомили їй про радісну новину і узгодили усі організаційні формальності.

    Отримання грошового призу відбувалося шляхом переказу коштів на карту, оскільки, AmoCredit - це сервіс миттєвого онлайн мікрокредитування.

    Отримавши подяку переможниці, ми, у свою чергу, хочемо висловити і своє «Спасибі» всім людям, які взяли участь у нашій акції, та стали частинкою сім'ї AmoCredit, вклавши у свої відповіді: душу і щирість.

    Також, у знак вдячності, всім учасникам ми подарували промокод зі знижкою на перший кредит у нашій компанії. Лист із подарунком було відправлено особисто кожному, на його електронну адресу, яка була вказана при оформленні анкети.

    Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та сторінці у Фейсбук:

    https://www.facebook.com/AmoCredit/

    беріть участь у наших наступних акціях, - й отримуйте гідні призи та бонуси!

Форма зворотнього зв'язку