30 січня

Де вигідніше брати кредит: фінкомпанії vs ломбарди

Чому короткострокові позики переважають над іншими видами кредитування

    На сьогоднішній день, традиційне кредитування знижує свою оборотність, а популярності набирає мікрокредитування, у самих різних його проявах.

    Різновид компаній, які надають позики на короткий термін - дуже широкий, але найбільшим попитом серед них користуються: ломбарди та фінансові компанії. Причина, через яку сегмент PDL (кредити до зарплати) переважають у попиті - це лояльність та гнучкість умов кредитування. Якщо говорити про відсоткову ставку, то у середньому, в обох видів організацій вона приблизно однакова.

Позичаючи гроші у борг у фінансових установах, ви маєте можливість істотно заощадити свій час, і збільшити шанси на отримання кредиту, в цілому.

Відмінності принципів функціонування ломбардів і фінкомпаній

    Як ми вже з'ясували, мікрокредитування має суттєвий ряд переваг перед банками та іншими великими фінансовими компаніями. Але якщо звузити поле дослідження, та проводити порівняння тільки між ломбардами та компаніями, що спеціалізуються на онлайн мікрокредитуванні - то режим їх роботи, також, має деяку різницю. Основна відмінність перших - дистанційність, а других  - наявність заставної системи. А тепер розглянемо детальніше кожен із варіантів.

    Фінансові компанії - це організації, які радують лояльністю своїх умов кредитних видач. Йдеться про автоматизовану систему оцінки позикодавця. На її основі, шанс отримати кредит набагато вищий, аніж після спілкування тет-а-тет із менеджером банківської установи. Також, деякі організації працюють онлайн, що дає можливість взяти кредит, не виходячи з дому. Зі списку інших переваг фінкомпаній: миттєвість отримання відповіді по заявці, отримання коштів на банківську карту, відсутність документальних формальностей при оформленні та простота у погашенні.

    А тепер, що стосується ломбардів. Такі установи працюють за заставною системою. Це означає, що перш ніж взяти суму у борг, ви залишаєте у ломбарді якусь цінну річ (ними можуть бути ювелірні вироби або техніка, в залежності від спеціалізації використовуваного ломбарду). Після цього, відбувається оцінка застави, і далі, працівник ломбарду пропонує вам максимальну суму та термін, на який ви можете її позичити. У даному випадку, можна взяти лише частину запропонованої суми, за допомогою чого ви зможете істотно заощадити на відсотковій ставці. Як правило, кредити в ломбардах є короткостроковими. Але якщо є необхідність у його подовженні - вам потрібно прийти у відділення, та пройти процедуру заново, тобто перезаставити вашу річ на наступний термін. При цьому, умови позики залишаться колишніми.

Підбиваючи підсумки

    Як ми бачимо, сучасна система кредитування дуже розвинена та має багато підвидів і різних умов, що є величезним плюсом для клієнта.

    Кожен випадок з використанням кредитування дуже індивідуальний. Тому, незалежно від вашої платоспроможності, обставин і ситуацій, - ви можете вибрати найбільш зручний і вигідний варіант використання позики.

Форма зворотнього зв'язку