22 січня

Найпоширеніші міфи про кредитування

    Кредит - це дуже просте і надійне рішення проблеми, яка полягає в необхідності термінової фінансової допомоги. Послугами кредитування користується більшість людей, незалежно від доходу або соціального статусу. Але, не дивлячись на популярність цієї процедури, до сих пір, деякі люди абсолютно безпідставно відмовляють собі у можливості отримання позики, через різні стереотипи та помилкові переконання у цьому питанні. Тому, команда AmoCredit вирішила розвіяти деякі з кредитних міфів, і дати можливість кожному насолоджуватися усіма перевагами мікрокредитування.

Міф №1: Щоб узяти мікрокредит, необхідно надати заставу

    Якщо ми говоримо про відносно невелику суму позики, то вимоги більшості фінансових компаній дуже гнучкі та лояльні у даному питанні. Таким чином, ви можете взяти мікрокредит без усякої застави.

Міф №2: Одержання позики буде реалізовано тільки після надання довідки про доходи

    На сьогоднішній день, практично всі компанії, що спеціалізується на мікрокредитуванні, не вимагають довідки про доходи. Для отримання такого кредиту досить мати паспорт та ідентифікаційний код. Тому, якщо ви займаєтеся фрілансом, або наприклад, маєте пасивний дохід, але перебуваєте на етапі пошуку постійної роботи - ці обставини не завадять вам оформити мікрокредит.

Міф №3: Кредитну історію не можна поліпшити

    Звичайно ж, кредитна історія - це один із вагомих чинників, на який орієнтуються компанії у відповіді на ваш фінансовий запит. Якщо у вас є непогашені кредити, або свої минулі позики ви погашали несвоєчасно - не проблема. Насправді, є багато способів як поліпшити свою кредитну історію, про них ми писали у попередніх статтях. З основних варіантів: перевірити власноруч свою фінансову історію на актуальність та наявність помилок, або брати позики якомога частіше, нехай і не у великому розмірі, але погашати їх, звичайно ж, вчасно.

Міф №4: Споживчий кредит супроводжують додаткові комісії та платежі, виявити які можна лише після оформлення позики

    Цей стереотип, також, не відповідає дійсності. Справа у тому, що в інтересах самих компаній оголошувати правдиві умови надання своїх послуг, так як це може призвести до негативних наслідків, з точки зору юридичних і правових норм. На прикладі компанії AmoCredit: використовуючи сайт для оформлення кредиту, перед цією процедурою, ви зможете скористатися кредитним калькулятором. З його допомогою, ви маєте можливість швидко розрахувати кінцеву суму погашення, враховуючи термін і величину потенційної позики. Тож, перш ніж узяти кредит, ви будете повідомлені про всі процентні нарахування.

Міф №5: Отримання мікрокредиту - довга та складна процедура

    Зовсім ні. Наприклад, у компанії AmoCredit, ви можете отримати кредит миттєво. Процес прийняття рішення проходить автоматично, тобто, максимально швидко й оперативно. Більше того, ця процедура дистанційна, так що вам навіть не знадобиться виходити з дому.

    Підводячи підсумки, можна говорити про те, що мікрокредит це:

• Швидко;

• Просто;

• Прозоро.

    Тому у разі фінансової допомоги - сміливо користуйтеся послугами споживчого кредиту, і не будьте заручником обставин!

Форма зворотнього зв'язку