28 вересня

Навіщо вводити свій CVV код

Для чого потрібен CVV код

    21 століття можна сміливо назвати «Епохою інтернет оплати», оскільки зараз практично кожен користується цією послугою. Нічого дивного, так як це зручно, практично і оперативно. Але чи безпечно? Адже паралельно з усіма нововведеннями та інноваціями в сфері digital, відбувається і розвиток шахрайства. Так звана «друга сторона медалі» - дуже часто засліплює своїм блиском інтернет користувачів. У зв'язку з цим, розробники систем безпеки використовують максимум ресурсів для запобігання проблем, адже це куди простіше, ніж її безпосереднє вирішення. Якраз з цією метою і був створений CVV код.

Гарант безпеки або нова версія історії про «Дедала та Ікара»

    Отже, підсумувавши, CVV - це тризначний код, розташований, як правило, на тильній стороні банківської карти, який несе в собі функцію захисту від зломів. Абревіатура такого коду може бути в декількох варіаціях, наприклад: CVV або CVC, в залежності від використовуваної платіжної системи. Коли ви робите інтернет оплату, крім всіх необхідних даних, просять вказати і CVV код з метою додаткової безпеки. У таких випадках, код не зберігається в базі, в принципі, або його тримають окремо від інших даних банківської карти. Це робиться не просто так, адже якщо всі дані потраплять в руки хакерів або шахраїв - вони без особливих зусиль зможуть викрасти гроші з вашого рахунку.

    Виходячи з цього, користувачі, які не хочуть вказувати додаткові дані своєї карти, лише перешкоджають своїй же безпеці. Більш того, за статистикою, половина потенційних споживачів відмовляються від своєї покупки, коли доходять до етапу введення даних своєї карти. Тобто зайва перестраховка не завжди доцільна.

Як здійснити безпечну покупку в Інтернеті

    Але не варто розслаблятися і втрачати пильність, інакше в цьому випадку, ви також підвищуєте ризик негативного результату, здійснюючи інтернет оплату. Наприклад, не варто вказувати дані вашої банківської карти, включаючи пін-код, нікому і ніде, крім як на перевірених сайтах і ресурсах. Також, краще проводити оплату, якщо при оформленні платежу присутня додаткова технологія безпеки, так звана, «3-D Secure». Ви можете бачити продукти її діяльності під час здійснення оплати, коли кожен раз для вас генерується новий одноразовий код підтвердження, який приходить у вигляді СМС.

    Отже, сучасні технології та методи захисту під час грошових Інтернет операцій, а також, ваша регулярна і своєчасна пильність - це кращий тандем для гарантованої безпеки ваших коштів.

Форма зворотнього зв'язку