23 травня

Все що потрібно знати про BankID

Загальні відомості

BankID - це сучасний і надійний спосіб верифікації, підкріплений міжнародною практикою. Сьогодні для України - це найбільш безпечний спосіб реалізувати продажі в Інтернеті.

До речі, одним з основних переваг такого виду ідентифікації є отримання двосторонньої вигоди від його використання. А конкретніше: у держави відпала потреба витрачати кошти на створення подібного продукту, юридичним особам - стало простіше і безпечніше проводити операції в мережі, а клієнтам - всіляко економити ресурси у процесі ідентифікації своєї особистості.

Таким чином, сучасні інтернет-підприємці та інші учасники віртуальних операцій, мають відмінну можливість упевнитися в особистості один одного на юридичному рівні, розвивати сферу надання електронних послуг адміністративного та господарського типу, а також, отримувати задоволення від надійного двостороннього співробітництва.

Принципи роботи BankID

Даний сервіс працює за дуже простим принципом: за допомогою використаного вами банку, ви підтверджуєте свою особистість. якщо говорити детальніше, то процедура проводитися в кілька кроків:

- Виберіть обслуговуючий банк;

- Шляхом введення своїх даних, підтвердіть згоду на їх обробку;

- Далі, Ваш банк надає запитувану інформацію.

Ось як все легко! BankID користується популярністю ще й через простоту його використання. Це дуже важливо для споживача, оскільки, реєстрацію у сервісі він проходить самостійно. Тому дуже важливо, щоб інтерфейс був доступний для використання на інтуїтивному рівні.

Для кращого розуміння принципів роботи даної системи, можна провести паралель з авторизацією на Facebook. Процеси практично аналогічні, різниця, хіба що в: типі переданої інформації і наявності третього учасника, а саме, - банку, для отримання запитуваної інформації.

Більш того, такий тип ідентифікації особистості нічим не відрізняється від того, який би вам запропонували пройти в банківському відділенні. Але, відсутність особистої присутності - неабияк економить ваш час, що є досить таки вагомим аргументом на користь цієї системи.

Отже, BankID - це не тільки альтернативний спосіб верифікації даних, але і підтвердження того, як швидко розвивається сфера фінансових технологій сьогодні.

Тому, чим більше ми будемо орієнтуватися на подібні розробки,  тим даний ринок буде більш перспективнішим і розвиненішим, а відповідно, і кориснішим для всіх категорій своїх споживачів.

Возможно, Вам будет полезна статья «Где выгоднее брать кредит: финкомпании vs ломбарды».

Форма зворотнього зв'язку