03 Жовтня

З якого віку можна взяти кредит

Банк VS МФО

    У наші дні, питання кредитування стають все більш актуальними. Це безпосередньо пов'язано з безліччю факторів, таких як:

  • Популярність кредитної позики;
  • Потреба в терміновому оформленні кредиту;
  • Необхідність взяти кредит готівкою;
  • Актуальність мінімального кредиту.

    З урахуванням параметрів українського законодавства, банківські структури в своїй більшості віддають перевагу позичальникам від 21 року, а деякі навіть від 23. Але в даному питанні варто звернути увагу на класифікацію кредитної установи, в якій ви плануєте взяти кредит. Наприклад, банки більш ретельно ставляться до віку своїх клієнтів і до формальностей, які будуть необхідні для отримання кредиту онлайн або готівкою. Крім вікового обмеження, потрібен розширений пакет документів. Як правило, додатковими є довідка про доходи, свідоцтво про проходження військової служби або її відстрочки. А мікрофінансові організації максимально спрощують систему своєї роботи. З цієї причини, в більшості таких структур просять пред'явити лише ідентифікаційний код і паспорт. Також, існує велика кількість обговорень на тему поручительства. В даному питанні також присутня характерна відмінність банків і МФО. Якщо є необхідність взяти маленький кредит, то на відміну від банків, МФО не вносить в список вимог наявність поручителів. Підбиваючи підсумки, ми можемо говорити про наступні переваги отримання мікропозик:

  • Оперативність процесу;
  • Мінімальні формальності;
  • Розширений клієнтський сегмент.

 

Перевага онлайн кредиту

    Як показує кредитна практика України, онлайн кредитування входить в топ найбільш поширених послуг, які надають фінансові організації. Виходячи з цього, мікрофінансові структури спеціально спрощують систему отримання кредиту, тим самим максимально розширюючи свою цільову аудиторію і поповнюючи клієнтську базу. Тому навіть студенти мають можливість отримати кредит на невеликий термін. Для цього не обов'язково мати заробітну плату, а можна обмежитися будь-яким регулярним доходом, наприклад, стипендією. Популярність онлайн кредитування не безпідставна, оскільки це - швидко, зручно і надійно. Не виходячи з дому, у Вас є можливість взяти гроші в кредит онлайн. МФО пропонують заповнити прості форми на їх сайті, а після проходження нескладних формальностей - отримати гроші на свою банківську карту.

Молодіжний кредит або кредит на короткий термін

    З урахуванням мінімального дієздатного віку, який в Україні становить 18 років, дуже часто до послуг кредитування вдається молодь. Звідси така назва цього різновид споживчого кредиту, оскільки, вона ідеально підходить для задоволення всіх потреб його цільової аудиторії. Пропозиція короткострокової онлайн позики є дуже привабливою для молодих людей, тому що вони оформлюються миттєво і дистанційно. Таким чином, молода сім'я, студенти або просто початківці самостійного життя мають можливість легко впоратися з усіма своїми фінансовими питаннями.

Форма зворотнього зв'язку