Поширені запитання

Що таке грейс-період?
 • Що таке грейс-період?

  Грейс-період - це термін тривалістю від двох до трьох днів, який починається після фінальної дати погашення кредиту. Через те, що при банківському погашенні транзакція може тривати кілька днів, - створений грейс-період. У компанії AmoCredit, грейс-період не має на увазі додаткового процентного нарахування. 

 • Що буде якщо оплатити після грейс-періоду?

  У разі, якщо погашення відбувається після грейс-періоду, Вам будуть нараховані додаткові відсотки. Сума оплати буде містити в собі погашення по кредиту і його процентній ставці, а також, штраф за прострочення і пеню. 

 • Чи впливає грейс-період на кредитну історію?

  Так, грейс-період негативно впливає на кредитну історію і зараховується у якості прострочення. Тому просимо звернути увагу на певні нюанси, наприклад - режим роботи Вашого банку. Якщо погашення відбувається в останній день грейс-періоду, а режим роботи банку реалізовує транзакцію тривалістю в кілька днів - Вам будуть нараховані відсотки за прострочення позики. 

 • Пролонгація в грейс-період?

  Так, в цей період можна оформити пролонгацію. Для цього Вам потрібно пройти стандартну процедуру з оформлення пролонгації, а саме: сплатити відсоток по Вашому кредиту. У компанії AmoСredit не нараховуються додаткові платежі за оформлення послуги пролонгації в грейс-період. 

Форма зворотнього зв'язку