Поширені запитання

Пролонгація
 • Скільки разів я можу взяти пролонгацію?

  У Вас є можливість взяти пролонгацію кілька разів протягом одного кредиту. Максимальний термін, на який можна збільшити строк погашення позики становить 30 днів. 

 • Які умови позики в пролонгації?

  Умови позики не відрізняються від умов звичайного кредиту, тобто величина процентної ставки при пролонгації залишається незмінною. 

 • Яка вартість послуги пролонгації позики?

  Вартість послуги пролонгації містить у собі суму відсотків, нарахованих за Вашим кредитом. Відсоткова ставка в умовах пролонгації збігається з умовами Вашого кредиту, за винятком акційних програм. 

 • Чи можна оформити пролонгацію акційної позики?

  Оформлення пролонгації в рамках акційної позики неможливо, оскільки сама програма лояльності має на увазі наявність більш вигідних і зручних умов для клієнта, з точки зору погашення кредиту. 

 • Як активувати пролонгацію позики?

  Для того щоб оформити пролонгацію, Вам необхідно знати точну суму нарахованих відсотків по Вашому кредиту. Це можна зробити за допомогою інформації в особистому кабінеті, або уточнивши її в одного з наших менеджерів. Сума до оплати збільшується з кожним днем, тому фіксовану суму процентних нарахувань варто оплатити протягом одного дня.
  У грейс-період теж можлива активація пролонгації. Протягом трьох днів після встановленої дати погашення позики, процентна ставка залишається незмінною. 

Форма зворотнього зв'язку